MOJE CZTERY KSIĄŻKI TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEDYNE TAK UŚWIADAMIAJĄCE, ORAZ ZMIENIAJĄCE NAWYKI I MYŚLENIE O ODCHUDZANIU NARZĘDZIA PRACY, DOSTĘPNE NA POLSKIM RYNKU.

STWORZYŁAM JE SPECJALNIE DLA CIEBIE BYŚ MÓGŁ/MOGŁA POŻEGNAĆ JO-JO I ZBĘDNE KILOGRAMY BEZPOWROTNIE.

 • Masz już serdecznie dość wiecznego jo-jo?
 • Nie potrafisz poradzić sobie z wieloma negatywnymi emocjami związanymi z odchudzaniem i ponownym tyciem?
 • Obwiniasz się za to że znowu nie udało Ci się nie objeść?
 • Czujesz że masz wrażenie że wszyscy chudną idealnie a tylko Tobie nic nie wychodzi?
 • Obwiniasz się za to? Chcesz zrozumieć jak trzeba myśleć i działać by schudnąć bez jojo?

JEŚLI TAK TO TE KSIĄŻKI SĄ DLA CIEBIE

Napisałam dzienniki, ponieważ chcę pomóc szczególnie tym, którzy nie potrafią trwale pozbyć się nadmiarowych kilogramów. Tym, którzy błądzą w gąszczu przeróżnych diet „cud”…. I choć, na dzień dzisiejszy nie jestem psychologiem, to po ponad dziesięciu latach pracy z Pacjentami na redukcji chciałam podzielić się moimi wnioskami, spostrzeżeniami i propozycjami rozwiązań. Głęboko wierzę, że będzie to wartościowy, praktyczny materiał i pomoże nie jednej Osobie.

CZTERY CZĘŚCI KWARTALNIKA SĄ WSPARCIEM DLA:

 • Wszystkich, którzy chcą zdrowo schudnąć
 • Dla tych, którzy zajadają emocje
 • Dla wszystkich, którzy mają problem z ruszeniem z wagą z miejsca
 • Dla tych, którzy schudli do zdrowej wagi i nie chcą mieć jo-jo
 • Dla wszystkich którzy są podczas redukcji bez znaczenia u kogo i na jakiej formie planu żywieniowego
 • Dla każdego kto prowadzi innych w procesie zdrowej redukcji (dietetyków, specjalistów żywienia, coachów żywieniowych, psychodietetyków, trenerów mentalnych, lekarzy, pielęgniarek, trenerów personalnych i mentalnych, psychologów, nauczycieli, rodziców itd.)
 • Dla tych, którzy chcą zwiększać swoją wiedzę z zakresu pracy z Klientem/Pacjentem podczas redukcji
 • Dla tych dla których ważna jest profilaktyka zdrowia
 • Dla kogoś, komu chcesz zrobić prezent.

JAK DOSZŁO DO NAPISANIA KWARTALNIKÓW?

 • Zawsze, na wizytach, brakowało mi narzędzia, które da wsparcie mojemu Klientowi podczas Jego drogi w zdrowej redukcji. Zauważyłam, że sama kartka z jadłospisem oraz lista zaleceń to za mało, by Klient odniósł trwały sukces w redukcji. Klient potrzebował regularnej pracy nad swoimi nawykami, słabościami, fałszywymi przekonaniami o redukcji. Chciałam by mój Klient miał lepsze wyniki, dlatego stworzyłam 4 książki – kwartalniki, w których za pomocą metody schodkowej, każdego dnia, przez cały rok, prowadzę czytelnika do sukcesu w osiągnięciu zdrowia i zdrowej wagi.
 • Kwartalnik jest czymś w rodzaju niezbędnego poradnika oraz narzędziem zmieniającym Twoje myślenie o odchudzaniu dzień po dniu. Każdy z czterech kwartalników to indywidualny motywator. To zbór tekstów (schodków) które uświadomią Ci jaka jest prawda dotycząca zdrowej i trwałej redukcji. To „nauczyciel” który wyjaśni i odpowie na wiele dylematów które pojawiają się w Twoim codziennym życiu podczas i po redukcji. Dzięki niemu zrozumiesz o co chodzi w odchudzaniu. Czym ono jest.

CO CI TO DA?

 • Książki dadzą Ci codzienną motywację, uczciwą i szczerą wiedzę na temat braku Twoich wyników w redukcji. Będą popychać Cię do ich osiągnięcia bez budowania poczucia winy i stresu gdy pojawi się niepowodzenie. Kwartalniki będą budować w Tobie wiarę i akceptację w siebie a to w procesie skutecznego chudnięcia jest niezbędne.
 • Uświadomisz sobie, że odchudzanie nie jest takie trudne. Ruszysz z miejsca i przejdziesz na wyższy poziom pracy z nadwagą czy otyłością – pozbędziesz się tego problemu w mądry sposób.
 • Da Ci również konkretne rozwiązania co i jak robić, by osiągnąć lepsze wyniki w mądrym odchudzaniu. Poradnik ten pozbywa złudzeń, odkrywa manipulacje rynku, które mogą Cię oddalać od skupienia się na tym co jest fundamentem samej zdrowej redukcji.
 • Książka nie zastępuje wizyty u dietetyka czy lekarza czy psychologa lecz jest ogromnym uzupełnieniem na każdy dzień, gdy się z Nimi nie widzisz. Nie dostaniesz tu jadłospisu ale otrzymasz wszystko to, czego jadłospis Ci nie da czyli wsparcie w: wytrwałości, motywacji, zwiększaniu świadomości, zmianie nawyków, trzymaniu się celu, zdobyciu wiedzy, wlewaniu siły do działania, budowaniu cierpliwości do dojścia do redukcyjnego celu.
 • Przerabiając kwartalniki zrozumiesz sam siebie, dostaniesz wskazówki jak i kiedy reagować oraz na co się decydować w dietetycznych wyborach.

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU KSIĄŻEK?

 • Cztery kwartalniki, to zbiór: odpowiedzi na pytania, propozycji rozwiązań problemów moich Klientów prosto z mojej praktyki w gabinecie. Tłumaczę tu wszystko, to na czym pasuje się skupić byś osiągnął/osiągnęła cel. Czasem stosuję porównania, przenośnie, fakty itd. byś poczuł o co chodzi w Twojej zdrowej redukcji i abyś zaczął to robić.
 • W każdym kwartalniku są trzy zeszyty (pracujesz z każdą książką przez 3 miesiące). Każdy zeszyt zawiera zbiór tekstów (schodków) na każdy dzień miesiąca oraz miejsca na podsumowania każdego tygodnia i miesiąca. Dzięki temu, każdego dnia możesz studiować jeden temat, problem, zagadnienie. Cztery kwartalniki dadzą Ci całe 12 miesięcy pracy nad sobą każdego dnia. 365dni z tekstami (schodkami). Zrobiłam to po to, byś mógł zmienić swoje nawyki żywieniowe. Nawyk zmieniasz przez powtarzanie czynności. Przez to nowy nawyk może wyprzeć stary.

METODA SCHODKOWA W KWARTALNIKACH

 • W kwartalnikach wykorzystuję stworzoną przeze mnie metodę schodkową. O co w niej chodzi? O to, że zmiana nawyków żywieniowych i zdrowe odchudzanie to proces. To wspinanie się do celu tak jak wspina się po schodkach na szczyt. Schodek po schodku. Musisz pokonać każdy schodek by iść dalej i móc sięgnąć po więcej. Robisz to spokojnie i w swoim tempie. W książkach – kwartalnikach – przerabiasz właśnie każdy schodek (czyli tekst) każdego dnia. Pod każdym tekstem masz miejsce na swoje notatki, wnioski, analizy. Dlatego też tytuł kwartalników zawiera w sobie słowo „dziennik”.
 • Schodki (teksty) są takim codziennym kawałeczkiem wiedzy którą da się przyswoić. Dlaczego się da? Bo właśnie jest jej troszeczkę – taki kawałeczek. To jest właśnie bardzo istotna sprawa, ponieważ człowiek NIE JEST W STANIE PRZYJĄĆ DO SWOJEJ ŚWIADOMOŚCI WIĘCEJ NIŻ OKOŁO 5% NOWYCH INFORMACJI W STOSUNKU DO TYCH KTÓRE JUŻ POSIADA. RESZTA WIADOMOŚCI ZOSTANIE ZWYCZAJNIE ODRZUCONA PRZEZ JEGO FILTRY I MÓZG. Z tego powodu w książce masz schodki na każdy dzień – dzięki temu przyswajasz każdego dnia po troszkę i ogromnie zwiększasz prawdopodobieństwo swojej przemiany. Nie czytaj książek w całości przez jeden wieczór. Koniecznie czytaj jeden schodek dziennie.

A CO JEŚLI NIE SKORZYSTASZ Z MOJEJ KSIĄŻKI?

Wiem, że ogrom ludzi ciągle błądzi i nie może trwale schudnąć. Jeśli nie skorzystasz
z tej pozycji, możesz stracić wiele lat zanim dojdziesz do tego o czym tu piszę, zanim zWiem, że ogrom ludzi ciągle błądzi i nie może trwale schudnąć. Jeśli nie skorzystasz z tej pozycji, możesz stracić wiele lat zanim dojdziesz do tego o czym tu piszę, zanim zaczniesz myśleć i robić tak jak osoby szczupłe. Możesz stracić wiele lat zanim ruszysz z miejsca po wymarzoną zdrową wagę albo brak jo-jo. Może też nigdy nie będziesz mieć możliwości by się o tym dowiedzieć. Ale wybór musisz podjąć sam/sama.